shërbimin tonë

produktet tona

Snapback kapelë, baseball cap, hat sportive, kapak golf, kapak ballik, kapak LED, palosshme kapak, kapak kovë, çiklizmit kapak, T-shirts, platformë dhe kështu me radhë.

Rreth nesh

  • Kompania LBL

Dongguan SENLINBAO HAT & CAP INDUSTRIAL CO., LTD. është themeluar në vitin 2002, i specializuar në projektimin kapelë, prodhimin dhe shitjet. Bimë prodhimit është e vendosur në Dongguan-fabrikë botërore. Kjo kryesisht menaxhon on-line dhe shitje off-line. Kompania kryesisht menaxhon kapele fund të lartë bejsbolli, kapele hip-hop, kapele golfi, kapele peshkatar dhe kapele të tjera. Në të njëjtën kohë, kompania gjithashtu pranon përshtatur OEM dhe ODM prodhimit industrial. Të ballafaquar me customization në masë, kompania do të sigurojë zgjidhje të plotë për të përmirësuar nivelin e prodhimit. Ne kurrë nuk do të dështojnë për të përmbushur pritjet tuaja.

PSE NA ZGJODHET NE